Titel
Griezelgezellig samen op pad
Beschrijving
Afbeelding
De komende weken zorgen onze lokale afdelingen voor heel wat griezelige gezelligheid. Rond Halloween zelf wordt het helemaal spannend met Halloween in Oeselgem op 30 en 31 oktober, de Heksentocht in Geel Ten-Aard, een trick-or-treatwandeling met party in Aartrijke en een Halloweentocht in Merendree op 31 oktober.
Een donkere avond, samen onderweg en onderweg misschien een tikje spanning: veel meer heb je niet nodig voor een gezellige herfstactiviteit. Neem je kinderen, vrienden, buren of familie mee en maak er samen een fijne avond van.
En heb je nu na Halloween nog zin om het platteland in het donker te ontdekken? De afdelingen van ’s-Herenelderen, Eke, Zomergem, Geistingen, Beveren, Herfelingen, Bazel en Vorselaar hebben ook spannende tochten in het donker voor je uitgezet!
Dus trek je warme jas en stevige schoenen aan, neem je favoriete gezelschap mee en laat je verrassen door wat er onderweg opduikt. Want samen door het donker stappen is nét dat tikkeltje spannender én gezelliger. Griezelplezier, frisse buitenlucht en de fijnste momenten verzekerd!